SZFTHRXDZ 20PCS 50V 820UF 13X20 electrolytic capacitor 820UF 50V 13*20

SZFTHRXDZ 20PCS 50V 820UF 13X20 electrolytic capacitor 820UF 50V 13*20

DEN 278.40
 

Тековен
Количина на стоки


=Околу нас цел=
Ние сме лидер на пазарот во онлајн e-дистрибутери и БУМ решенија. Кога ќе се направи исплата, ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса и контакт телефонски број се точни. Нашиот план ќе го остави истиот повратни информации по вашите позитивни повратни информации. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот развој, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, срдечно ве покануваме да ни остави со добар фидбек.
Ако не можете да го најдете производот треба, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви ги даде понуда, ние обезбеди еден-стоп за набавка на услуги. Продавачот може да го изберат ЕМС. Можете да ги пратите на статус на производ на веб-страницата по испорака. Нашите начело е набавка на суровини и репроматеријали, како и на првиот сервис на искреност. EMS логистика е полесно да се помине царинската во Бразил. Сите плаќања треба да бидат ликвидирани во рок од 7 дена од денот на приемот на објектот. По добивањето на плаќање, објектот ќе биде испратен во рок од 3 дена. Ако имате било какви посебни барања во врска со деталите на проектот, ве молиме оставете порака по ред.
=Повратни информации=
1.
Нашата компанија главно се занимава со отпорници, кондензатори, transistors, мемориски чипови, комуникација чипови, висока фреквенција RF и други high-end производи. Ви благодарам многу за вашето време.
Ви благодарам многу за вашата поддршка и ви посакувам пријатен ден!
. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање на евентуалните спорови на сајтот, и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот.
=Пратката=
1. Ali Express се грижи слободен логистика - стандарди,DHL, Fed Ex, ТНТ, UPS-от, EMS, Кина Пост, Хонгконг Пост се достапни.
=Плаќање=
1.
Ако купите повеќе квантитет, ве молиме контактирајте со нас, и јас ќе нудат поволни цени. Поради високите царинење услови на DHL, Fed Ex, ТНТ и ПРОЗОРЦИ во Бразил царината, тоа е тешко да се расчисти на царинската управа. Пред да се изврши плаќање, бидете сигурни дека вашата исплата сметка е достапна.Пријатели во Бразил. Компанијата во Северна Huaqiang основана на 10 години, на Интернет има моќен систем производителот во снабдувањето и продажниот агент.

Други карактеристики

Бренд Име:
SZFTHRXDZ
Број На Модел На:
50V 820UF 13X20

Најдобри понуди