14 Задните Wiper Ножот За Ауди А6 C6 RS6 S6 Имот Avant 4F5 4FH 4F2 Шофершајбната ветробранското стакло Заден Прозорец Бесплатен превозот

14 Задните Wiper Ножот За Ауди А6 C6 RS6 S6 Имот Avant 4F5 4FH 4F2 Шофершајбната ветробранското стакло Заден

DEN 285.00
DEN 335.52
 

Тековен
Количина на стоки

Меѓународни wiper големина : За Audi A6 Avant (Имот) 4 F5; C6 -03.2005-2011 година За Audi A6 Avant (Имот) Allroad 4 FH; C6 -05.2006-2011 година За Audi RS6 Avant 4 F2; C6 04.2008-08.2010 За Audi S6 Avant (Имот) 4 F5; C6 -06.2006->2011
Задните wiper сечилото : 14 инчен
Детали За Производот :
Внимание :
1,за Да се избегне купување на погрешен стакло, Купувачите треба да се обрне внимание на автомобил година и фотографии во опис пред ставање ред. Ако купувачи немам идеја дали стакло одговара на вашите автомобили, ве молиме контактирајте со нас и ни укажуваат на вашиот автомобил модел и автомобил на годината, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
2, ве Молиме да ни укажуваат дека вашиот автомобил е Десно-Страна Диск или Лево-Страна Диск, затоа што wiper систем е различно помеѓу RHD и LHD.
3, Ако купувачи место погрешен ред за да бидат безгрижни за опис, ние не ќе реконструкција или повторно да ја прати.
Препораки :
1, Бидете сигурни дека за чистење на ветробранското стакло прво, ако тоа е загадена со масло, восок, нечистотија и grimes за да се обезбеди услуга за животот на стакло.
2, ветробранското стакло wiper ножеви треба да се замени, кога тие не се изврши како што се очекува, или не обезбедуваат asufficient ниво на безбедност.
3, Ако wiper ножеви не лифт исклучување на ветробранското стакло, работат на wiper се додека не стигнат до центарот на ветробранското стакло, исклучете го палењето и промена на wiper ножеви.
Испорака :
1, точка ќе биде предаден во рок од 3 дена откако уплатата се населат освен празник.
2, Купувачи бидете сигурни дека за да се остави точна Адреса, ПОШТЕНСКИ Код, Телефонски Број (со Полно име на купувачи од Русија)
3, Ако купувачите не би можела да добие предмети во време на испорака или имаат проблем со предмети, ве молиме обидете се да контактирате со нас, прво, би сакал да ви одговори во рок од 24 часа во работни дена да го следи цел и решавање на проблеми за вас.
4, Ако купувачите не би можела да добие предмети по време на испорака завршена, ние би сакале да се вратат или повторно да ја прати.

Други карактеристики

Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Висина:
3cm
A6-Година:
2011,2008,2009,2010,2006,2005,2007
Специјални Функции:
Чисти пред шофершајбната
Објектот Ширина:
2cm
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Година:
2017Year
Audi Модел:
A6
Материјал Тип:
Nautral гума
Бренд Име:
toocene
Име На Модел:
TC216
оригиналниот:
NingBo Кина
Големина:
14

Најдобри понуди