2.5 D Криви Работ на Екранот За Sony Xperia E4 Калено Стакло За Sony Xperia E4 Екран Заштитник Пред HD Филм Анти-Нула 0.26 mm

2.5 D Криви Работ на Екранот За Sony Xperia E4 Калено Стакло За Sony Xperia E4 Екран Заштитник Пред HD Филм

DEN 187.00
DEN 234.24
 

Тековен
Количина на стоки

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
2.5 D Криви Работ на Екранот За Sony Xperia E4 Калено Стакло За Sony Xperia E4 Екран Заштитник Пред HD Филм Анти-Нула 0.26 mm

Други карактеристики

Материјал:
2 парчиња, 1 buc
Бренд Име:
mksup
Со Мало Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
Yes
Компатибилен Телефон Бренд:
Sony Ericsson
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате,Ултра-тенки
Тип:
Пред Филмот
Употреба:
Мобилен Телефон,за Мобилен преносни Симпатична movil прекрасен capa celular carcasas случај
Големина:
for Telephone Trempe Cute fundas Toughened Screen capa kryty
Оригинал или Не:
за Симпатична estojo Покрие funda ајакс estuche movil Телефон Покрие Залив
Број На Модел На:
за Мобилен школка став bollmann) телефон прекрасен casa Симпатична capa bollmann) телефон
Најчестиот Вид:
за Sony Ericsson Mobile Заштита на школка Kaso 2 парчиња Покрие Ултра
Картичка Слотови:
за Sony Ericsson hoesjes Симпатична bollmann) телефон Кула 1 buc Торба duti celular
Тип:
Транспарентен Калено Стакло Flim
Одговара:
За Sony Xperia E4
Стил:
2.5 D Криви Edge / Висока Јачина / High-Definition
Функција:
Нула Доказ / Лесно да се Инсталира / Ултра-тенок
Материјал:
калено стакло
квалитет:
А+++++
Дебелина:
0.26 mm
Поддршка:
Пад на превозот / Микс боја / трговија на Големо
Количина:
1 buc
Со Подарок:
Чиста крпа натопена со алкохол

Најдобри понуди