Пред Фендер Страна Пак Сигнал Светлина Светилка Покрие Трим Алуминиум Легура Надворешноста На Автомобилот Стил Додатоци За Suzuki Jimny 2007-2015

Пред Фендер Страна Пак Сигнал Светлина Светилка Покрие Трим Алуминиум Легура Надворешноста На Автомобилот Стил

DEN 1199.04
 

Тековен
Количина на стоки


30-ден Гаранција со Девизниот за неисправни, функционираат, неточни или на делови-водат за исчезнати предмети. Се надополни изгледот на внатрешноста на вашиот автомобил. Не заварување е потребно. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Реконструкцијата се општо земено не се издадени.
Настава : Оваа ставка не доаѓаат со упатство за инсталација
Пакетот вклучува : 2 парчиња / Set Страна Пак Сигнал Светлина ги Опфаќа
1. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации или отворен спор . Професионалната инсталација е recomended. Опремени со претходно применети црвено 3 M селотејп
2. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Ве молиме имајте предвид дека некои земји ќе имаат обичај должност или данок за одредени ставки. Тоа е купувачот има обврска да ги плати сите endued обичај должност или данок.
Сите се враќаат на поштенски трошоци ќе биде одговорност на купувачи под сите околности.Само да ги споредат и да се прилагоди на позицијата и тоа ќе се постави добро. Лесна инсталација. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
Инсталација
1.
Во повеќето случаи, Превозот и Ракувањето такса не се враќа. Ве молиме да не известите и едноставно да го врати објектот со сите делови и прибор спакуван и означен "ЗА РАЗМЕНА" во рок од 14 дена од денот на приемот.
Ако неисправни, функционираат или делови-исчезнати предмети се веќе не е достапна на, за враќање на средствата може да се издаде. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ние само брод да се потврди цел адреси. Без дупчење или сечење е потребно.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Строги Фабрика КК тест ,со Висок Квалитет загарантирана. Издржливи и боја нема да избледи надвор. Origial големина дизајн совршено се вклопува. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Тежина:
0.3kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Автомобил модел:
SUZUKI JIMNY
Објектот Дијаметар:
00inch
Материјал:
Алуминиум легура
Специјални Функции:
Декорација Автомобил-Стил, Додатоци
Модел Година:
2007-2015
Име На Модел:
SUZUKI JIMNY
Објектот Ширина:
00inch
Објектот Должина:
00inch
Бренд Име:
СКАРА@FUKA
Објектот Висина:
00inch
Објектот:
Пак Сигнал Светлина Покрие Трим
боја:
Сребро.
Количина:
2 парчиња покрие трим
За:
2007-15 Suzuki Jimny
тип 1:
Надворешноста Автомобил-стил, Украси
тип 2:
Декорација Автомобил Додатоци
тип 3:
Автомобил Стил Покрие Трим Налепници

Најдобри понуди