Топлина продажбата на висок квалитет на нови зимски висока есен витез кожени чизми женски високи канистер со Дебели чизми Бесплатен превозот

Топлина продажбата на висок квалитет на нови зимски висока есен витез кожени чизми женски високи канистер со

DEN 2102.00
DEN 2284.80
 

Тековен
Количина на стоки

Нашата цел е задоволството на клиентите.Акции на статусот и на пат е различно, ние ќе го изберете вашиот проект за брза испорака.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Плаќање :
1).Ние обично бродови на купувачот објект, како и во помала вредност, со цел да се избегне купувачот данок.Ние го прифаќа alipay тука.Висока пета : 5 см, Ткаенини : вистинска кожа + подигање цевка СТП
Боја несовпаѓање :
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот осветлување .
Сепак, данокот се утврдува од страна на купувачот обичај, не од нас, од различни држави за различни даночна стапка, па ако било кој данок, тогаш купувачот треба да ги сноси тоа. Ние ќе ги пратите на стоки, одговор вратам на вас како е можно поскоро.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Повратни информации
Ве молиме оставете пет ѕвезди повратни информации.
Ако, поради некоја причина не сте задоволни од вас да купите, ве молиме контактирајте со нас преку Мојот Пораки или Прашајте го Продавачот Прашања, пред да замине неутрален или негативен фидбек . ако верувате дека објектот примена е во погрешна боја .
Ние ќе работиме со вас да додека не се задоволни.Ве молиме проверете со вашиот countrys царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување
.позадина итн. Ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен фидбек.
Испорака
Забелешка : поради руската поштенска политика на вредноста, купувачите треба да се пополни во правилното име на примачот име и презиме
"Бесплатен превозот" проект ќе започне "Кина пост" Ако не се добиени стоките во рок од 45 дена по плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1,2,3-ѕвезда Детални Продавачот рејтингот затоа што тие се еднакви на негативните
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1).Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте минути и обидете се повторно плаќања мора да осиромашен во рок од 5 дена.

Други карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Подигнете Тип:
Мотоцикл чизми
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Платформа Висина:
0-3cm
Вратило Материјал:
PU
Обвивка Материјал:
Краток Кадифен
Insole Материјал:
PU
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Пета Тип:
Плоштад пета
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Плитки
Бренд Име:
KNCOKAR
Затворање Тип:
Zip
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Сезоната:
Пролет/Есен
Подигнете Висина:
Колено-Висок

Најдобри понуди