За meizu м5 забелешка случај силикони луксузни peony fundas заштита мобилни школка за meizu м5 белешка телефонот случаи покрие 3D оклоп 5.5360

За meizu м5 забелешка случај силикони луксузни peony fundas заштита мобилни школка за meizu м5 белешка телефонот

DEN 250.00
DEN 271.68
 

Тековен
Количина на стоки


За meizu м5 забелешка Случај силикони 5.5" луксузни Кинески стил fundas заштита мобилен телефон торба За meizu м5 забелешка случај Покритие за meizu м5 забелешка покрие TPU Мека Цвет шема За девојки
За meizu м5 забелешка случај 5.5 инчен
Материјал : Висока класа Мека TPU Силикони стилски и едноставен дизајн Трајни Токму намали отвори за да се овозможи целосен пристап до сите функции на вашиот телефон Мода ШемаДаде Различни Покаже на Вашиот Мобилен Телефон Нов Стил Случај,Нечистотија-отпорни,Заштита на вашиот Телефон Во 24-Часовен Купи мобилен телефон школка ќе Слободни ви испрати HD филм + прашина приклучок (црна и бела) + телефонот кино заградата; секој вид на еден)
s Купувачот Известување
1. Русија пријател ве молиме да ни остават име и презиме, поради руската Политика, Многу ви благодариме.
2 .Ако вашиот валидна дојде време, се уште не добиле стоки, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака за вас.
3 . Ве молиме не го отвори спорот во рок од 65 дена. Ако по 65 дена се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас да се реши тоа.

Други карактеристики

Пакет:
со HD филм, со Калено стакло
Големина:
5.5 inch
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Карактеристики:
Удобно мека силика гел peony телефон shel
дизајн:
Ткаеше,Гроздобер
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Бренд:
Meizu
Материјал:
висок квалитет со силиконска TPU
Функција:
Луксузна peony заштита мобилен телефон торба
Модел:
за meizu м5 забелешка случај
Модел 1:
за meizu м5 забелешка случај силикони
Модел 2:
За meizu м5 забелешка случај маска
Модел 3:
За meizu м5 забелешка маска
Модел 4:
за meizu м5 забелешка случај 360
Модел 5:
за meizu м5 забелешка случај 3d
Модел 6:
за meizu м5 забелешка случај оклоп
модел 7:
за meizu м5 белешка телефонот случаи маска

Најдобри понуди