s -2 52mm 7 Боја LED Електрични Автомобили PSI Турбо Зголеми Мерач Метар Со Сензор и Носителот АД-GA52BOOSTPSI

s -2 52mm 7 Боја LED Електрични Автомобили PSI Турбо Зголеми Мерач Метар Со Сензор и Носителот АД-GA52BOOSTPSI

DEN 573.60
 

Тековен
Количина на стоки

95 / парче НАС 1.Ние нудиме јасни слики ,мерења на локации каде што е тоа можно.95 / парче НАС 12. Ние ја преземе никаква одговорност во наставата како да го инсталирате.95 / парче
Што се купување на 100% Сосема Нов на :
Hubsports -2" 52mm 7 Боја LED Електрични Автомобили PSI Турбо Зголеми Мерач Метар Со Сензор и Носителот АД-GA52 BOOSTPSI
Опис На Производот :
Точка име : Турбо Зголеми Мерач
Дијаметар : 2"/52mm
Актуелни : IGN MAX 0.55 / парче НАС 11.(ВАЖНО) Не Инструкции се Вклучени.95 / парче НАС 1.55 / парче НАС 8.)
Answer : ___________________________ Note :
1.95 / парче НАС 11.95 / парче НАС 3.На жица некое време ќе се diifferent боја како инсталација шоу,Тој може да се разбере!
2.25 / парче НАС 1.75 / парче НАС 2. Ние продаваме DIY (Do It Yourself) Објекти со мали исклучоци. Професионалната инсталација се препорачува.95 / парче НАС 9.Ве молиме проверете колку што е можно за да бидете сигурни дека објектот на оној што ви треба.
Fitment : Универзален Автомобил 2"/52mm дијаметар Турбо Зголеми Мерач
(Компатибилност само за референца .5 БАР)
2 : Вода Temp Мерач (40-120 Целзиусови Степени)
3 : Масло Temp Мерач (50-150 Целзиусови Степени)
4 : Масло Притиснете Мерач : ( 0 PSI-150 PSI)
5 : Турбо Мерач (PSI) (-30 PSI-20 PSI)
6 : Volt метар (8 V-16 V)
7 : Воздух, гориво сооднос Мерач
8 : Издувен гас temp Мерач (2-12 x100 целзиусови степени)
9 : Вакуум Мерач
10 : Tachometer (0-8x1000)
Сите предмети се Сосема Нови освен ако не е поинаку наведено на листата.Вистински објект можеби има мала боја со различни листата слика поради различни компјутерски екрани ,ви благодариме за вашето разбирање.Копчето на објективот, можете да го вклучите боја на светлина што сакате.55 / парче НАС 6.Чадот багра леќа во текот на денот,Јасна и светла LED Дисплеј со 7 бои во текот на ноќта.Доаѓа со упатство за инсталација.Дербито се погледне подобрување карактеристични за вашиот автомобил.3 А
Напојување : DC(10-15 V) 12 V Професионални
Функција :
1.55 / парче НАС 2.Професионалната Инсталација Е Препорачливо!
Како да инсталација :
Пакет :
1 x ADDCO Турбо Зголеми Мерач(PSI) (-30 PSI-20 PSI)
1 x Зголеми Сензор
1 x Монтирање на Комплет +Капакот на Држачот
1 x Корисници Упатство На англиски јазик
Постојат неколку на истата серија :
1 : Турбо Мерач(Бар)(-1 BAR-1.

Други карактеристики

Осветленост Дел Број:
Турбо Зголеми мерач
Земја/Регион на Производство:
Кина
Материјал Тип:
Алуминиум + пластика
М3-Година:
1990 година
Објектот Должина:
000
Бренд Име:
ADDCO
Објектот Висина:
000
Производителот Дел Број:
АД-GA52BOOSTPSI
Објектот Ширина:
000
BMW Модел:
M3
Објектот Тежина:
0.5
Поставување на Возило:
ПРЕД
Специјални Функции:
Универзална
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Точка име :
Турбо Зголеми мерач
Објектот:
Турбо Зголеми Метар
Производителот Дел Број:
Турбо Зголеми мерач
Објектот Дел:
Автомобил PSI Турбо Зголеми Мерач
Дијаметар:
2/52mm
моќност:
DC(10-15V) 12V Професионални
LED супер Боја:
7 Боја на екранот
Пакет:
1 x Турбо Мерач
Сензор:
W/ Поттик Сензор
Турбо Зголеми Мерач Прочитај:
(-30PSI-20PSI)

Најдобри понуди