Тренди Глеѓ Елени Ѓердан Женски Животинско Шарм Pendant Ѓердани Мода Еленски Накит За Жените И Мажите Божиќ Божиќ Подароци

Тренди Глеѓ Елени Ѓердан Женски Животинско Шарм Pendant Ѓердани Мода Еленски Накит За Жените И Мажите Божиќ

DEN 44.00
DEN 63.36
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
2*0.9 cm
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
Meirenpeizi
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
XL0351
Функција:
Порака Потсетник
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
превозот:
Бесплатен превозот,>$5 со следење на број
Occassion:
Партија
Пакување:
OPP Вреќа, Картон
Обликот:
Елен
Големина:
2*0.9cm
боја:
Злато
Материјал:
Легура
Тежина:
6g.
место или потекло:
Yiwu ( Кина Копното)
Должина:
46cm+5cm

Најдобри понуди