AJIUYU Вистинска Кожа За Apple iPad Про 9.7 инчен Случај Cowhide Школка за заштита Smart Cover Заштитник Таблета Pro9.7 Случај Ракав

AJIUYU Вистинска Кожа За Apple iPad Про 9.7 инчен Случај Cowhide Школка за заштита Smart Cover Заштитник Таблета

DEN 1166.00
DEN 1227.36
 

Тековен
Количина на стоки


таблет компјутер покрие штити видео, канцеларија, забава, и преносливост

За Apple i Pad Про 9.7 инчен (A1673、A1674、A1675)
Може да поддржи спиење будење функција
Cowhide Вистинска Кожа

Други карактеристики

Материјал:
кожа
Бренд Име:
AJIUYU
Компатибилен Бренд:
За Apple iPad
Ширина:
18cm
Број На Модел На:
За iPad Про 9.7
Пакет:
No
Функција:
Капка отпор,Shockproof
За IPad Модел:
iPad Про 9.7 инчен
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Модел Компатибилност:
За iPad Про 9.7 инчен
Стил:
бизнис
Апликацијата Лаптоп Големина:
9.7
Должина:
25cm

Најдобри понуди