Бебе Шапка Топла Есен Зима Деца Плетени Симпатична Децата Капи Девојки И Момчиња Топло Спиење Памук Деца Прибор За Облека

Бебе Шапка Топла Есен Зима Деца Плетени Симпатична Децата Капи Девојки И Момчиња Топло Спиење Памук Деца Прибор

DEN 101.00
DEN 136.32
 

Тековен
Количина на стоки


Есен, Зима Бебе Шапка Топло Деца Плетени Симпатична Децата Капи Девојки И Момчиња Младата Капа
Функција :
Удобно ткаенина, да ги задржи бебето топло во студена зима.
Корејски стил дизајнирани. модерен и луксузен.
Достапни за двете момчиња и девојчиња.
Спецификација :
Големина : една големина (шапка обемот 40-50cm/15.74-19.68 во, погоден за 1 месец-1 година стара бебе)
Материјал : надворешното : плетење волнени. внатрешниот : памук (топла и убава и мека на допир)
Забелешки :
1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја која се покажа на слики. Ви благодариме!
2. Ве молам прости 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.
1 X Шапка

Други карактеристики

Одделот За Името:
Бебето
Бебе Возраст:
13-18 месеци,19 до 24 месеци
Рака Тип:
Опремени
Број На Модел На:
бебе шапка
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
JOCESTYLE
Материјал:
Волна
Шаблон Тип:
Цртан филм
Шапка турнеја:
40-50cm/15.74-19.68 во
Погоден за:
1 месец-1 година стара бебе
Надворешен Материјал:
плетење волнени
Материјал внатрешна:
Памук

Најдобри понуди