iiniim Сина Mens долна Облека на Ниски Пораст Чипка Флорални Булбус Торбичка G-string Бикини долна облека Кратко Геј Мажи Underpant долна Облека Гаќи

iiniim Сина Mens долна Облека на Ниски Пораст Чипка Флорални Булбус Торбичка G-string Бикини долна облека Кратко

DEN 144.00
DEN 168.96
 

Тековен
Количина на стоки

Секси Mens долна Облека долна облека Гаќи Геј Mens Печати Чипка G-string Thongs Низок пораст Lacework Дише Краток долна облека
Сет Вклучуваат : 1 Pc Mens G-string
Состојба : Нова без ознака
Материјал : Полиестер, Чипка
Боја : Multicolor(како слики show)
Карактеристики :
Мажите G-string Бикини долна облека.
Еластичен појас и на ниски пораст дизајн.
Чипка флорални шема булбус торбичка.
Еластичен материјал, флертувачки и удобен за носење.
Совршен за долна облека ноќ или само задоволство.
Една Големина : Половината : 66-96cm/26.0-инчен 38.0
Пријателски Совети : големината се мери со раце, ве молиме оставете мала грешка на мерењето. Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ поради боја приказ на различни монитори.

Други карактеристики

Стил:
Егзотични
Тип На Објект:
Гаќи
Бренд Име:
iiniim
Шаблон Тип:
Цврста
Кратко & Боксери:
Кратко
Декорација:
Чипка
Пол:
Мажи
Сексуално Сугестивна:
No
Број На Модел На:
Машка долна Облека G-string
Материјал:
Полиестер
Непристојни Слика:
No

Најдобри понуди