Сјајна Кристал Бисер Headbands За Жените Морска Ѕвезда Тиара Headbands Свадба Коса Додатоци Headpiece Bandeau Cheveux Femme Bijoux

Сјајна Кристал Бисер Headbands За Жените Морска Ѕвезда Тиара Headbands Свадба Коса Додатоци Headpiece Bandeau

DEN 49.92
 

Тековен
Количина на стоки

Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден (со исклучок на државни празници во Кина).
Предмет Тип : Коса Додатоци
Стил : Класичен&Домот&Симпатична
Материјал : Алуминиумски
Боја : Старо злато/Злато
Големина : 32*7cm
Вештачки грешка при мерење опсег : 1-3 см припаѓа на нормалниот
феномен
Пакет се Вклучени 1pcs*Косата Тиара
Превозот Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO). Ако имате било какви прашања, ве молиме порака нас и ни дава шанса да ви помогне. Ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави вашето вистинско чувство тука. да 18 : 00часот.

Други карактеристики

Метална боја:
Шампањ Злато
Тип:
Headbands
Материјал:
бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Ѕвезда
Бренд Име:
SEXYBRIDAL
Број На Модел На:
32641
Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден

Најдобри понуди