Ултра мека СТП кожа портфолио случај За ipad про 9.7 10.5 12.9 Ретро Магнетни sleep/wake Рака на рака Носителот Стојат Флип табот Funda

Ултра мека СТП кожа портфолио случај За ipad про 9.7 10.5 12.9 Ретро Магнетни sleep/wake Рака на рака Носителот

DEN 655.00
DEN 839.52
 

Тековен
Количина на стоки


Asometech Бизнис Ретро Случај Ултра мека СТП Кожа Случај на Кожата за Apple i Pad Про 9.7 про 10.5 инчен Ретро Портфолио capa став Авто се Разбудам на Спиење со изграден во Рака Појас /врвка на Држачот за Стојат Виткање со полно тело, заштитна Маска школка fundas за Apple ipad про 12.9 инчен Магнет shockproof имаат ЛОГОТО домување кожата слободни кристал заштитник филмот+бесплатно Мини пенкало пенкало+бесплатен превозот
Ако купите 5 компјутери или повеќе од 5 компјутери, ние ќе ви даде попуст од 5%
Добредојдовте : Dropshiping/Wholesales
Пакување Листа:
1 х smart случај маска
1 x екран филм(бесплатен дар)
1 x Екран специјалното пенкало
Детали:
Компатибилен Модел : Универзална Употреба Ретро СТП Кожа Случај За Apple ipad про 9.7, про 10.5, про 12.9 инчен
Боја : Црна, Црвена, Кафе Кафена, Кафена, Темно Сина, Темно Црвена
Материјал : Направи Со Higt Quanlity Трајни СТП Кожа
Функција : Застане Екранот + Полно Тело за Заштита на случајот +Флип Стил,Shockproof,водоотпорен,анти-прашина/Отпечаток.
Fearture :
а. Таблети Додатоци Бизнис Случаи За Мажи, Жени, Момчиња И Девојки
б. Со внатрешната Страна Појас/рака, погодно да се одржи/се носат на било каде
в. Стил : Бизнис Ретро/гроздобер класичен високи Трајни Флип Folio Стојат Случај маска
г. Моден дизајниран, со рака на рака/појас+2 картичка(За лична карта или банкарска картичка)слотови+стојат повеќе
e. Со магнетни функција : Авто Sleep/wake up,заштеда на повеќе моќ
Употреба : За ipad pocketbook/shell/кожа/станови/coque/capa/став/маска/brifcase/паричникот/чанта
Погоден : За гледате Видео,онлајн лице зборување, пишување или играње онлајн игри
Белешки : За Apple Ipad заштитни случај покрие со Логото
Топло Совети :
Ова е упатството за проверка на моделот. ви благодариме! ако имате било какви прашања,
се чувствуваат слободни да контакт со нас, ви благодариме!

Други карактеристики

Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
Мека,Shockproof,Водоотпорен,Капка отпор,Тешко,Анти-Прашина
За IPad Модел:
iPad Про 10.5 инчен
Модел Компатибилност:
за ipad про 9.7 12.9 случај
Материјал:
PU
Стил:
бизнис
Компатибилен Бренд:
За Apple iPad
Пакет:
Yes
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Апликацијата Лаптоп Големина:
10.5
Бренд Име:
ASOMETECH
Број На Модел На:
за ipad про 10.5 случај маска
Модел Компатибилност:
за IPAD про 9.7 capa/станови/coque/case/маска
Модели 1:
Ретро Високи СТП заштитна обвивка За ipad про 10.5, 12.9 инчен
погоден:
Човекот/Дама
Бои:
За Кафеава, вино, црвена, темно сина, Кафе, бомбичка каки, црна
Функции 1:
Мулти-виткање Magentic Покрие/станови/кожа/coque
Функции 2:
Smart Стојат & разбудам / Спиење Folio Флип Случаи capa pocketbook
функција 1:
Гроздобер со Полно Тело, Заштитна Кожата Со Магнетни јазол тока
Функција 3:
Капка отпор,Shockproof,водоотпорен, dustproof
Карактеристика 2:
Висок квалитет на СТП покрие случај со рака на рака/Појас
функција 3:
со внатрешен рака на рака, банкарска картичка,id card slot

Најдобри понуди