1pcs DC моќност џек со кабел одговара за Dell Прецизност M3800 XPS 15 9530 серија лаптоп dc штекер порта

1pcs DC моќност џек со кабел одговара за Dell Прецизност M3800 XPS 15 9530 серија лаптоп dc штекер порта

DEN 215.52
 

Тековен
Количина на стоки

1pcs DC моќност џек со кабел одговара за Dell Прецизност M3800 XPS 15 9530 серија лаптоп dc штекер порта
Се применуваат за Dell Прецизност M3800 XPS 15 9530 серија лаптоп dc штекер порта
Висок квалитет
1pcs конектор кабел

Други карактеристики

Бренд Име:
YOOGY
Број На Модел На:
DC Конвертор
Примена:
лаптоп моќ конектор
Тип:
DC Конектор

Најдобри понуди