Алуминиум легура Површината Монтирање на Електрични Гром заклучување Време прилагодливи

Алуминиум легура Површината Монтирање на Електрични Гром заклучување Време прилагодливи

DEN 816.00
DEN 960.00
 

Тековен
Количина на стоки


Алуминиум материјал за Тестирање за да се 1000000 циклуси. Успеат безбедно - Отклучен кога моќта е отстранет Ниска температура, безбедно и трајни Погоден За : Дрвена Врата, Метална Врата, Врата, Огноотпорни Врата,итн Работен напон : 12 VDC Вратата статуа сигнал на излез контакт(NC/COM) Оперативни temp : -10~+25 C(14-131 F) Start-up струја : 1.1 Еден Оперативен струја : 0.14 Нето тежина : 930g Димензија : 150x34x28mm Држи Сила : 1000 KG Заклучување основни : дијаметар сл 12.5 mm нерѓосувачки јадро,се протега во должина од 15mm Време : 0 / 3 / 6 вториот Серпентина тип : Континуирано работи

Други карактеристики

Бренд Име:
LIHTNE

Најдобри понуди