6pcs/многу Цртан филм Kawaii Ванила Девојка серија налепница set/топла продажба декорација налепница/училиште канцелариски материјали

6pcs/многу Цртан филм Kawaii Ванила Девојка серија налепница set/топла продажба декорација налепница/училиште

DEN 112.32
 

Тековен
Количина на стоки

Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.
Услуги на клиентите :
1.
Топло совети : Повеќе Креативни објект~~~ pls кликнете на следната фотографија линк за да најдете,или барај во нашата продавница со клучни зборови,ви благодариме.
За испорачување непречено и брзо, ние може да брод предмети преку други express, одлуката на нас е финалето.
чекор 5) на Крај,ве молиме да обрнете за moeny да Зачувам.
Pls забелешка : бидејќи на фото светлина, вистински објект боја ќе се малку различни од фотографијата. Но ние ќе се обидеме да се декларираат како " Подарок'or 'Примерокот' со пониска вредност на фактура за да се намали вашиот локален обичај трошоци.
чекор 1) Испрати списокот на ставки со количина за нас.
Големина : околу 146*100mm
Количина : 6 листови по пакет.Ние зависи од нашите клиенти satisifaction да се успее.
чекор 3) ве молам поставете го вашиот микс цел под линк ( ве молиме забелешка јасно за цел detal, на пример, : item & количина, )
чекор 4) ние се прилагоди на вкупната цена.Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања кои се одговорност на превозот услуга.
Материјал : МИЛЕНИЧЕ. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.Ви благодариме за вашиот coroperation. Сите предмети ќе бидат испратени во рамките на обработка на време по добивате вашата исплата.Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации.
Ви благодариме за вашето внимание!
Ние поддршка МИКС ЦЕЛ : минимум цел количина за секој објект е 5 компјутери.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Нормално, тоа трае 7-20 дена за пристигнување со Кина Пост, и трае 3-7 работни дена од EMS,UPS-от,DHL,итн.
чекор 2) ние ви испратиме линк за микс цел. Ние нема да бидат одговорни за вашиот локален обичај полнење.Затоа вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.Ако не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме оставете ни активни повратни информации.

Други карактеристики

Бренд Име:
YCDBTH
Број На Модел На:
1J175
Материјал:
Хартија
Стил:
Декоративни Налепница
Употреба:
Дома декорација
Тип:
домашно милениче налепница
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
yes
Функција:
Налепница

Најдобри понуди