LeonLion 2017 Дами Гроздобер Очила За Сонце Жените Бренд Дизајнер Тебе Леќа Патуваат Голема Рамка Сонце Очила Oculos De Sol Gafas

LeonLion 2017 Дами Гроздобер Очила За Сонце Жените Бренд Дизајнер Тебе Леќа Патуваат Голема Рамка Сонце Очила

DEN 144.00
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Стил:
завиткајте
Број На Модел На:
Очила за сонце LM15831
Оптички Леќи Атрибут:
Анти-Рефлективен,UV400
Бренд Име:
LeonLion
Пол:
Жените
Леќа Ширина:
60mm
Леќа Висина:
58mm
Одделот За Името:
Возрасни
Леќи Материјал:
Акрилик
Рамка Материјал:
Пластични
погоден за лицето форма:
Тркалезно лице,Долго лицето,Плоштад лицето на,Овален облик на лице
Производ Сертификат:
CE,ФДУ,UV400
Леќа Материјал:
HD
Други Имиња:
Очила За Сонце,Eyewear,Наочари
очила за сонце стил:
класичен очила за сонце
Пакување:
Крпа Торба/Кутија/Влакна Текстил/Очила шрафцигер
Големина:
One size fit all face
Употреба Предмет:
Купување,Забава,Патувања,Т Шоу,Возење
Видлива Светлина:
99.9%
леќи во боја:
како Слика

Најдобри понуди