LCD Премиум Калено Стакло Екран Заштитник за Sony RX100 V / М5 / RX100M5 / RX100V 3 ИНЧЕН Камера LCD Заштитник RX100M5 RX100V

LCD Премиум Калено Стакло Екран Заштитник за Sony RX100 V / М5 / RX100M5 / RX100V 3 ИНЧЕН Камера LCD Заштитник

DEN 196.00
DEN 210.72
 

Тековен
Количина на стоки

Во светот Превозот , за Да ги намалите трошењето, секој објект ќе брод со следење БР. Ние ќе работиме со вас за да се решат проблемите. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ви благодариме за разбирањето! LCD Премиум Калено Стакло Екран Заштитник за Sony RX100 V / М5 / RX100 M5 / RX100 V 3 ИНЧЕН Камера LCD Заштитник RX100 M5 RX100 V. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Внимание ве молам! Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ако сте заинтересирани во нашите производи и сакате да го купите, закажете потоа завршување на плаќање. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
Животната средина креативни пакување, може да се користи како индивидуални doorpla
Пред цел може да избере со Животната средина креативни пакување, можете исто така да изберете Голи Калено Филм
Ставките Коишто Се Вклучени :
1 x Калено Стакло Екран Заштитник на Предната страна. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ние сме повеќе од среќни да го следат вашите упатства.
Повратни информации :
Како вашите повратни информации е навистина важно за нашиот развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации до нас ако не сте задоволни со нашите производи и услуги.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.26 мм, ултра издржливи. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ако дознаете информации за увоз даночни ситуација во вашата земја, и вие мислите дека постојат начини за да се намали даноците што треба да се плати (или елиминирање на даноците целосно), само кажи ни што ви треба со ставање инструкции (во однос на означување, пакување, декларации, фактури, и сл. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и твојот пост.

Други карактеристики

боја:
Голи Филмот, Ликовната Пакување
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
за Sony RX100 V Калено Стакло Екран Protecto
Големина:
3 INCH Camera
Употреба:
Камерата
Бренд Име:
HuWANG

Најдобри понуди