Жените Секси Мрачно Памук Над Коленото Чорапи Бедрото Високи Чорапи Долги Чорапи

Жените Секси Мрачно Памук Над Коленото Чорапи Бедрото Високи Чорапи Долги Чорапи

DEN 102.00
DEN 127.20
 

Тековен
Количина на стоки

Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ви благодариме! Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме! Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти. Можете да ни оставите порака, ние ќе ви одговори што е можно поскоро!
Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Памук Помеша Чорапи Боја : Црна, Бела Ленти Боја : Црна, Бела, Црвена, Виолетова, Сина, Кафе, Розова, Бела Една Големина, Растеглив Соодветна Висина : 150-170cm Чорапи Должина : 66cm (приближно) Тип : Над Колена Долги Чорапи Чорапи се црна и бела боја, Мрачно има 7 различни бои, 7 видови можете да изберете во вкупниот Мерка Конверзија : 1cm=0. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Добредојдовте на нашиот магазин. Земавме овие фотографии од самите себе. Која големина може да се вклопи во мене? Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура. Е производ исто како и фотографии? Да, сите фотографии се реални.393 инч, 1 инч=2. Тука е онлајн продавница, ние се обидуваме да ви ги понудиме најдобрите услуги.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.Врз основа на досегашното искуство.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Чорапи
Пол:
Жените
Број На Модел На:
C5405
Објектот Должина:
66cm
Дебелина:
Стандард
Шаблон Тип:
Шарени
Бренд Име:
KLV
Материјал:
Памук
Чорапи Боја:
Црна, Бела
ленти боја:
Црна, Бела, Црвена, Виолетова, Сина, Кафе, Розова, Бела
Големина:
One Size, Stretchable
Погоден Висина:
150-170CM
Тип:
Над Колена Долги Чорапи

Најдобри понуди