1 Куп Вештачки Чај Chrysanthemum Floristry Растенијата Аранжман Свадба Дома Декоративни Држи Цвеќе

1 Куп Вештачки Чај Chrysanthemum Floristry Растенијата Аранжман Свадба Дома Декоративни Држи Цвеќе

DEN 115.00
DEN 127.68
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци
Материјал:
Свила
Цвет Стил:
Цвет Букет
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Бренд Име:
BEAFLO
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
B0921
Стил:
Цвет
Тип:
Чај Chrysanthemum
Материјал:
Свила
Тип:
PC
боја:
Зелена

Најдобри понуди