Топла Отвори Ткаенината Силиконски Калап C Хривнија Алка Мувла Смола Цвет DIY Изработка на Накит

Топла Отвори Ткаенината Силиконски Калап C Хривнија Алка Мувла Смола Цвет DIY Изработка на Накит

DEN 255.00
DEN 319.20
 

Тековен
Количина на стоки

Отворете Ткаенината Силиконски Калап Накит Одлуки Хривнија Алка Калап За Смола Цвет DIY
100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Предности : Целосна огледало, високо ниво на транспарентност, добро потреба од брзо ослободување, висока температура, корозија, мувла цврстина мека цврстина соодветни за Употреба : Со силиконски калап за ослободување агент е повеќе трајни производи за Чистење : да ја бришам со алкохол или со директна вода за миење и чистење Силикони не-изложеност на ултравиолетова светлина изложеност, не се користи прекумерна сила при ослободување на солза, подолго време за да го користите DIY рачно изработени кристал накит епоксидна смола сушени цвет прстен силиконски калап нараквици Спецификација : Материјал : Силикон Големина : 3.5x13.5cm/1.38"х5.31" Боја : Транспарентна,Како на сликата покажува Количеството : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Силикони Хривнија Мувла (без мало пакет)

Други карактеристики

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Накит Алатки & Опрема Тип:
Калапи
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
хривнија мувла
Објектот Тежина:
70g
Бренд Име:
JAVRICK
Производ Карактеристики:
силиконски хривнија мувла

Најдобри понуди