QY6-0090 QY6-0090-000 глава за печатење Печати ја Главата Печатач Главата за Canon PIXMA TS8020 TS9020 TS8040 TS8050 TS8070 TS8080 TS9050 TS9080

QY6-0090 QY6-0090-000 глава за печатење Печати ја Главата Печатач Главата за Canon PIXMA TS8020 TS9020 TS8040

DEN 3839.04
 

Тековен
Количина на стоки


Опис :
Име на производ : глава за печатење Печати ја Главата Печатач Глава
Се користи за : Canon PIXMA TS8040 TS8050 TS8070 TS8080 TS9050 TS9080 ОЕМ код : QY6-0090 QY6-0090-000 QY60090 QY6 0090 Пакување : НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ Висок квалитет!Конкурентна цена!Најдобра услуга!

Други карактеристики

Број На Модел На:
PIXMA TS8020 TS9020 TS8040 TS8050 TS8070 TS8080 TS9050 TS9080
Бренд Име:
OKLILI
Тип:
Други
Објектот:
Глава за печатење Печати ја главата Печатач глава
Оригинална или во компатибилен:
оригиналниот реновирана
Број На Модел На:
PIXMA TS8040 TS8050 TS8070 TS8080 TS9050 TS9080
ОЕМ Кодот:
QY6-0090 QY6-0090-000
КОЛИЧИНА:
1pc

Најдобри понуди