КЕВИН Жените Часовници Мода Едноставна Римски Броеви за Бирање Кварц рачен часовник Кожа за на Рака Дами Спортски Час Женски Подарок 2017

КЕВИН Жените Часовници Мода Едноставна Римски Броеви за Бирање Кварц рачен часовник Кожа за на Рака Дами Спортски

DEN 451.68
 

Тековен
Количина на стоки

Ние веруваме дека добрата комуникација ќе се постигне добар резултат. Негативната повратна информација не реши ништо.
ПРЕВОЗОТ
1. Превозот со Редовно превозот во 35-45 работни дена (Бразил обично треба 50-70 дена). Ве молиме контактирајте со нас директно ако имате било какви проблеми. Ве молиме не се отвори расправа, или остави негативни повратни информации пред да контактирате со нас, ние ќе ја преземе одговорноста да го реши секој проблем. Позитивни Повратни информации (5 Ѕвезди) е многу важен за нас, доколку сте задоволни со нашата предмети и услуга ве молиме оставете 5 ѕвезди повратни информации. Вашето задоволство е многу важна за нас!
ПОВРАТНИ информации
1.
Карактеристики На Производот :
100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење.0 cm
Бендот Должина : Околу.
ВРАЌАЊЕ & ПОЛИТИКА ЗА НАПЛАТА
Ако имате било какви прашања или има било каков проблем на објектот, ве молиме да ни испратите e-mail, како е можно поскоро. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите. Кога ќе примите вашата цел, во рок од 24 часа, ве молиме проверете го тоа внимателно. Ние accepet Виза, Мастеркард, Зачувам и така натаму.00 инчи)
Пакет Содржина :
1 * Види
ПЛАЌАЊЕ
1. Ние ќе го испрати во рок од 2-3 дневна (работни дена, не празник сезони) по уплатата се потврди со Aliexpress. Ако ви треба објектот итно, ве молиме да плати дополнителни трошоци за побрзо превозот метод. Руски купувачот ATTENETION : ве Молиме оставете ни го вашето име и презиме за Русија политика. Ние ќе го провериме тоа за вас со шпедиција и обичаи. Ако не сте го зедов тоа во рамките на превозот време, ве молиме контактирајте со нас без двоумење.0 cm
Тежина : Околу. Ве молиме контактирајте со нас преку E-mail или Писмо пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации.8 cm
Случај Дебелина : Прибл.8 cm
Бендот Ширина : Прибл.
Бренд : КЕВИН
Движење Тип : Кварц
Случај Материјал : Нерѓосувачки Челик
Бендот Материјал : Кожа
Тока Тип : Pin Тока
Случај Дијаметар : Прибл. Со Почит. Ние ќе се потрудиме да го решат проблемот веднаш штом ќе може да.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Случај Обликот:
Круг
Случај Дебелина:
8мм
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Должина:
21.522 cm
Стил:
Fashion & Неврзан
Број На Модел На:
W28500
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина:
20mm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Функција:
Никој
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Пол:
Мажи
Бренд Име:
КЕВИН
Dial Дијаметар:
38mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло

Најдобри понуди