10pcs/многу TMC33174DR2G MC33174DG MC33174D MC33174 33174 SOP14 Нови оригинални IC Во парк!

10pcs/многу TMC33174DR2G MC33174DG MC33174D MC33174 33174 SOP14 Нови оригинални IC Во парк!

DEN 374.40
 

Тековен
Количина на стоки


Добредојдовте во нашите продавници! Ако купите голем број на повеќе или имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас што е можно поскоро! НАПЛАТА & ВРАЌАЊЕ : Ние нудиме гаранција за сите објекти кои што се продаваат. Објектот ќе бидат тестирани пред брод, тоа ќе биде во добра состојба, ако има некои проблеми со објектот, се чувствуваат слободни да контакт. Ве молиме ни e-mail да го извести дефект на објектот. Освен ако не е поинаку определено, оваа точка доаѓа со 14 дена гаранција од пратката датум. Мора да контактирате со нас пред да се вратат на кој било производ . Враќање мора да биде во нова состојба (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под ре-saleable состојба). Купувачот е одговорен за сите превозот цена. !! Ние топло ви благодарам за вашите позитивни повратни информации, и да се заврши трансакцијата, нашиот систем ќе ви остави позитивни повратни информации. ЦАРИНА & ПРЕДАВАЊЕ на ПЛАЌАЊЕ : За сите клиент налози, ние не се наплаќаат доделување на надомест, дури и 1pcs дел. Кога делови пристигна во вашиот локален обичај, ако деловите се наплатува царина, ние не се одговорни за било обичај должност или увоз доход. Бидете сигурни дека ќе го прочитате превозот детали се утврди очекувано време на испорака. Ако проектот се уште не пристигне во тоа време, ве молиме да ни даде порака, продолжување на потврда за приемот на нарачката. ќе бидете сигурни дека да ви даде 100% задоволителен одговор. Изберете ние ти е вистинскиот избор. Ви благодарам многу за вашето разбирање!

Други карактеристики

Тип:
Регулатор На Напон
Пакет:
натопи
is_customized:
Yes
Моќ Дисипација:
Меѓународни standardis
Напон:
Меѓународни standardis
Температурата На Работа:
Меѓународни standardis
Бренд Име:
Hyncdz
Број На Модел На:
TMC33174DR2G MC33174DG MC33174D MC33174 33174
Состојба:
Нови
Примена:
pcb

Најдобри понуди