130w co2 laser цевка добра стабилност max моќ 140w co2 laser цевка за сечење машини ZuRong

130w co2 laser цевка добра стабилност max моќ 140w co2 laser цевка за сечење машини ZuRong

DEN 18240.00
 

Тековен
Количина на стоки


Јас zr седиште лоцира во Шангај. Единствен Облик Дизајн
Јас zr CO2 laser цевка мора Неговата уникатна структура, не само одржување на изгледот на CO2 laser цевка убавина, но, исто така, прави flexural капацитет на цевка тело варијанта множат, така што CO2 laser цевка работа стабилност во голема мера се подобри. Но, ако ви треба на друг начин да се испрати на цевка, ве молиме контактирајте со продавачот пред да се направи нарачка. Кој е најстариот начин за продавачот и купувачот. На годишна продажба количество има постигнато 20000pcs на CO2 laser цевки и 2000 групи на ласерски машини сега.па ние секогаш се надеваат да им обезбедиме на нашите најдобри услуги за сите на нашите купувачи.КУПУВАЧОТ ЛИТЕРАТУРА : 1.
Нашата компанија е еден од најголемите производители на мали и средни ласерски опрема, неодамна компанијата ја поседува повеќе од 15 инженери, повеќе од 50 операции. Ласерски цевка главниот спецификации за модели на ласерски моќ, како најважен основа. По стоки испорака на дестинација, данокот на дестинација ќе се плати од страна на купувачот 2. Различни моќ на ласерски цевка е, главно, се поделени во различни должини. Откако стоката да пристигне дестинација, купувачот мора да одат да го исчистите обичај побрзо. Мала Тежина
Да, во споредба јас zr CO2 laser цевка со истиот и други општи Co2 laser цевка, Нашето јас zr Е CO2 laser цевка тежина се полесни од другите". Заеднички модели се : 40w, 60 W, 70 W ,80 W, 100 W, 130 W, 150 W ,160 W ,170 W 2. како : подмладување на кожата, кожата resurfacing,
акни sacar,хирургија лузна отстранување
навремено отстранување на кожата, whitenning
кафени дамки ,флеки отстранување
на кожата, бојата третман. други компанијата CO2 laser цевка само може да надвор од нас.
Добредојдовте да се консултираат и да ги купите, ве молиме контактирајте со нас !!!
. Поради купувачот не плаќаат обичај данок и не може да царинење, Сите загуби се во надлежност на купувачот. Нормално ние брод на сите ласерски цевка страна на курирската служба DHL. Ако ви треба помош, ве молиме оставете порака за да продавачот на aliexpress 3. За било какви прашања треба преговараат, продавачот ќе го направи порака на aliexpress или да пратите порака од страна на мобилен.

Други карактеристики

Број На Модел На:
ZR050
Бренд Име:
ZR
Место на Потекло:
Кина,Шангај
Материјал:
оптичко стакло
Должина:
1650MM
Дијаметар:
80mm
Животен век:
10000hours
Катализатор:
Yes
Гаранција:
шест месеци
Номинална моќност:
130-140W
Функција:
Ласерско Сечење и Гравирање

Најдобри понуди