WDAIREN 20pcs/многу Висока јаглероден Челик Риболов Куки 7 Големини црна Чудак Водат Остри Куки супер голема црна Широк чудак кука МД-487

WDAIREN 20pcs/многу Висока јаглероден Челик Риболов Куки 7 Големини црна Чудак Водат Остри Куки супер голема

DEN 52.00
DEN 66.72
 

Тековен
Количина на стоки

12 /парче US $ 1. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.9 /пакет US $ 3. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.0 /парче US $ 1 /парче US $ 0. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
4490886524197461 Висока јаглероден челик BKK Куки US $ 1. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).45 /парче
WDAIREN 20pcs/многу Висока јаглероден Челик Риболов Куки 7 Големини црна Чудак Водат Остри Куки супер голема црна Широк чудак кука МД-487
Функција : Куки репроматеријали увезени од Јапонија, Јапонски напредни автоматско калапи, стврднување, полирање, позлата, тестирање и друга опрема. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.96 /парче US $ 1. Ние само брод да се потврди цел адреси. 60% производи се извезуваат во Јапонија, 20% се извезуваат во Европските и Американските земји. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.

Други карактеристики

Тип:
Бодликава Кука
Позиција:
Океански Брод Риболов
Материјал:
Јаглероден Челик
Со Владетел или Не:
No
Бренд Име:
WDAIREN
Обликот:
Чудак Куките
Електрични или Не:
упатство
Со Скала или Не:
No

Најдобри понуди