Neoglory Австрија Кристал & Кристал Капка Обетки Романтична Сретнете Со Исклучителна За Стилски Дама Секојдневно Накит За Подарок

Neoglory Австрија Кристал & Кристал Капка Обетки Романтична Сретнете Со Исклучителна За Стилски Дама Секојдневно

DEN 380.00
DEN 422.40
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Метална боја:
Platinum Позлатен
Главниот Камен Боја:
Виолетова
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
NEOGLORY
Стил:
Симпатична/Романтичен
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните

Најдобри понуди