Креативни Нови Жените Смешно Пилешко Чорапи Со Пилешко Печати пети Трендовски Жените Мода 3D Цртан филм Бедрото Високи Продажба Пилешко Пети Нозе

Креативни Нови Жените Смешно Пилешко Чорапи Со Пилешко Печати пети Трендовски Жените Мода 3D Цртан филм Бедрото

DEN 156.00
DEN 192.00
 

Тековен
Количина на стоки


Креативни Нови Жените Смешно Пилешко Чорапи Со Пилешко Печати пети Трендовски Жените Мода 3 D Цртан филм Бедрото Високи Продажба Пилешко Пети Нозе
ГОЛЕМИНА : EU35-40,US5-8.5
Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради manualmeasurement. 2. Вистинска боја може малку поинаква од слики се должи на многу фактори како што се компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл. Се надевам на разбирање. Имајте пријатен шопинг ден! 3. Почитувани купувачот, нашата цена е најниска цена, не вклучувајќи ги и увозните давачки. Драги пријатели, Добредојдовте на нашата продавница, Споделување на производот што сте го добиле на СНС ( како што се VK, Pinterest,Facebook, Твитер и др. ) и да ни испрати слики од екранот може да се $1 попуст or5% попуст во следната цел за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме слободно контактирајте со нас на прво место. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Со цел да испратите објекти од веднаш, ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со нас вашите детали превозот адреса руската Пост известување треба да ги користите Клиенти Корисници Полно Име 1. Примачот Име И Презиме : 2. Телефон за контакт Бр. : 3. Превозот адреса : 4. Post code/ поштенски код : Откако ќе го поставите цел. На овој начин, ние може да се испратат објектите во рамките на 7business дена како е можно, и можете да ги добиете безбедно во најкусо време.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Чорапи
Пол:
Жените
Број На Модел На:
2W3190
Објектот Должина:
One Size
Дебелина:
Стандард
Материјал:
Кашмир,Памук,Полиестер
Бренд Име:
COSPLACOOL
Шаблон Тип:
Печати
Функција:
Дише, абсорбента, анти-beriberi, анти-триење
За сезоната:
пролет,лето,есен, зима
Пакување:
едноставна завиткани
Големина:
EU35-40,US5-8.5
Тежина:
About 55g
Продажба тип:
Трговијата на мало,трговија на големо

Најдобри понуди