SISHION Гроздобер Сомот Тесни Високи Чорапи Секси Жени Над Коленото Водат Најлон Долга Еластична Трикотаж Бела и Црна VS0005

SISHION Гроздобер Сомот Тесни Високи Чорапи Секси Жени Над Коленото Водат Најлон Долга Еластична Трикотаж Бела

DEN 361.44
 

Тековен
Количина на стоки


Чорапи Ретро Гроздобер 60-тите години Чипка
Фустан тип : Ретро Гроздобер ;
Материјали : Најлон+Spandex;
Боја Опции : White
Големина Опции : Слободен Големина ;
Големина Информации :
1. Ве молиме проверете ја големината на табелата внимателно пред да го купат. Ако имате било какви прашања во врска со тоа, ве молиме оставете порака за да ми каже вашата тежина и височина, ние ќе ви помогнеме да ја изберете вистинската големина!
2. Имате најмногу 7 дена од денот на приемот да побара наплата или размена за нов еден во случај ако добиете дефектен производ.
3. Вашите задоволства и позитивни повратните информации се многу важни за нас.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратните информации.

Други карактеристики

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Чорапи
Пол:
Жените
Материјал:
Најлон
Објектот Должина:
71-95cm
Број На Модел На:
VS0005
Шаблон Тип:
Печати
Бренд Име:
Sishion
Дебелина:
Тенка
Материјал:
Најлон +Spandex
calze autoreggenti секси Големина:
бесплатни големина
секси kousen Функција:
Чиста Бедрото Високи Чорапи
медиуми секси muslo Стил:
Ретро инспириран од класичен изглед
бедрото високи чорапи Одговара :
Одлично за закачам изглед и парови одлично со долна облека
коленото чорапи :
Одличен додаток за вашиот мал црн фустан Може да се облечени или дау

Најдобри понуди