YJHSMY 177174 , 50mm Солидна Боја Grosgrain Лента 10 метри , DIY рачно изработени прибор за облека , Накит & Додатоци

YJHSMY 177174 , 50mm Солидна Боја Grosgrain Лента 10 метри , DIY рачно изработени прибор за облека , Накит

DEN 195.00
DEN 249.60
 

Тековен
Количина на стоки


Руски Клиенти Внимание ве молиме :
Како според новата политика е предвидено од страна на руската поштата во Средината на февруари, примачот мора да биде целосно име и презиме на лицето, инаку парцели ќе бидат вратени назад на испраќачот.
Превозот Метод Јас :
Превозот Време : Таа ги зема околу 8-19 работни дена за САД и повеќето земји и 20-35 бизнис денови низ целиот свет(Шпанија, Бразил, Русија може да потрае подолго време од САД). Ние ќе се обидеме потрудиме да ги обезбеди 100% задоволни клиенти услуга. Ние ќе се потрудиме да одговориме на сите пораки во рок од еден работен ден. и повеќето земји.Па ве молиме да бидете сигурни дека сте се стави на точни информации кога ќе ги нарачате.
БЛАГОДАРЕНИЕ ТОЛКУ МНОГУ ЗА ВАШАТА ПОСЕТА : ).
Плаќање :
Ние поддршка на платниот Зачувам преку Aliexpress, кредитна картичка е во ред. Ако ви треба ни да брод преку EMS, ве молиме контактирајте со нас за превозот цена. Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било каква царинска задоцнување или данок, како транзит време е многу зависеше и се дадени на Локални Поштенски Услуги.Ви благодариме.
Контакт со нас на :
Ве молиме слободно да ни e-mail со било какви прашања.
Превозот Метод II :
Ние нудиме бесплатно брзи превозот преку EMS (Express Mail Услуга) за цел износ поголем од (Русија ќе добијат бесплатни ЕМС превозот само за цел износ поголем од бидејќи на висока превозот на трошоците). Ако има нешто погрешно, ве Молиме да бидат слободни да контакт.
Превозот време : EMS трае околу 7-8 работни дена за САД.
Повратни информации :
Ако сте задоволни со нашите услуги, ве Молиме оставете позитивни повратни информации до нас.
Ве молиме имајте во предвид дека лента бои може да се разликува малку поради монитори.
Испорака :
Нормално наредби ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по плаќање пристигнува.
Испорака : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail, таа ги зема околу 15-25 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции.
Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница!
Предмет : 2"(50mm)
Материјал : полиестер.

Други карактеристики

Тип На Производ:
Панделки
Ширина:
2
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Бренд Име:
YJHSMY
Стил:
Единствен Лик
Техника:
Печатени
Број На Модел На:
177174
Шема:
Полна Боја
Материјал:
100% Полиестер

Најдобри понуди