DoreenBeads Пченица Цвет Значка Имитација Бисер Мушка Безбедност Pin Brooch Cardigan Џемпер Деко Свадба Нова Година Партија 4*4.5 cm 1PC

DoreenBeads Пченица Цвет Значка Имитација Бисер Мушка Безбедност Pin Brooch Cardigan Џемпер Деко Свадба Нова

DEN 163.00
DEN 250.56
 

Тековен
Количина на стоки


Топло Препорачуваме Продажба
Добредојдовте во Куќата на Пазарот Продавница
Контактирајте со нас
Можете да Контактирате со Оставање Порака на вашиот налог, за Трговија со датотеки, или преку е-Маил .
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори во рок од 24 работни часа . Ви благодариме за вашата поддршка!
- Превозот
Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да плаќаат.
Ако постои било каква промена на адресата, ве молиме пред да се брод парцела.
Сите нарачки Бесплатен Превозот . Времето за испорака зависи од дестинации, Царинските, дури и
лошите временски услови. Ве молиме да бидете трпеливи.
*Купувачи се одговорни за Царина.
- Плаќање
Ние го прифатат плаќање на Зачувам, Виза, Мастеркард, Кредитна Картичка, Банкарски трансфер,
Western Union, Qiwi Паричник, Веб пари, Boleto, итн . Плаќање од страна на Зачувам е безбедно.
Ние продавачот само примиле исплата Откако ќе ја Потврдите вашата цел "Примени".
- Повратни информации
Ние ќе ви обезбедиме 5 Ѕвезди повратни информации откако уплата.
Искрено се надевам дека ќе го стори истото за нас. Ако ви се исполнат на секој проблем,
ве молиме да ни даде можност да го реши дека пред да замине ни негативни повратни информации.
Ние веруваме дека секогаш постои решение за вас!
- По Услуга
Поради скапи меѓународните товарни и долго превозот време, ние не го прифати враќа или размена.
Ако објектот е неисправен или погрешно количина или погрешен опис или изгубени на патот,
ве молиме не двоумете се да контактирате! Ние ќе го препрати или рефундирање на дека според реалната ситуација.

Други карактеристики

Тип На Производ:
Значки
Функција:
3D,без Никел
Големина:
4*4.5cm
Значка Тип:
Pin-От На
Метал Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
DoreenBeads
Декорација:
Монистра
Техника:
позлата
Главен Материјал:
Метал
Обликот:
Пченица Цвет
Број На Модел На:
AE044913 AE044914 AE044915

Најдобри понуди