Виножито Алуминиумски Слој Балони Свадба Балон Роденден на Свадбена Прослава Декорација 95 * 62 CM

Виножито Алуминиумски Слој Балони Свадба Балон Роденден на Свадбена Прослава Декорација 95 * 62 CM

DEN 51.00
DEN 72.00
 

Тековен
Количина на стоки

Тоа е направен од висок квалитет на алуминиум премачкување со надворешната трговија, извоз квалитет.
Производ Параметри :
1.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина.
Пакување Листа :
1 * Виножито Балон ( не вклучувајќи хелиум )
Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,
Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн.
Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Боја Аберации : Тоа ќе се одрази на различни glosses и нијанси во различна околина, како во затворен простор, на отворено, и на дожд или сончев ден.Ние ќе се пресмета превозот цена за вас . Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Сите нарачки ќе биде предаден во рамките на 1-4 дена по исплата потврда. Тоа е, исто така, подарок за децата. Употреба : за свадба аранжмани, фестивали партии, бракот соба декорација и така натаму.
Ние само брод вашата потврди адреса.
На пратката од страна на Кина Пост Воздух Mail за помалку од 2kg стоки ,генерално тоа ќе се 25-45 работни дена(во некои земји може да биде многу подолго) ,ако ви треба добра многу итно ,ве молиме контактирајте со нас за DHL и сл . Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Оние декоративни балони се идеални за прославата, и празнична ефект е подобро со други балони.
Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме.

Други карактеристики

Ballon Големина:
95 x 62 cm
Класификација:
Ballon
Број На Модел На:
Топла продажба
is_customized:
No
Материјал:
Латекс
Број на Компјутери:
1pc
Обликот Стил:
овална
Повод:
Свадба & Ангажирање,Роденден,Божиќ,Свадба,Нова Година,Годишнина

Најдобри понуди