4sets/многу Антички Сребрен Најдобри Пријатели Копчето за Заклучување Срцето Шарм Приврзоци за Накит Одлуки DIY рачно изработени Занаетчиски

4sets/многу Антички Сребрен Најдобри Пријатели Копчето за Заклучување Срцето Шарм Приврзоци за Накит Одлуки

DEN 95.52
 

Тековен
Количина на стоки

4sets/многу Антички Сребрен Гроздобер Мајка и Ќерка Шарм Приврзоци за Накит Одлуки DIY рачно изработени Занаетчиски 24x13mm
Состојба
100% Сосема Нов
Материјал
Цинк Легура Доведе слободни
Боја
Како На Слика
Количина
4sets
Големина/
25x25mm(срцето)
25x11mm(key)
Дупка Големина : 2mm
1 инч = 2.54 см,1cm = 0.393 инчен

Други карактеристики

Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
141124
Бренд Име:
JAKONGO
Шарм Тип:
копче

Најдобри понуди