Американската барок стил цинк легура лустерот дневна соба Европски стил луксузни ретро jade Лустерот бесплатен превозот

Американската барок стил цинк легура лустерот дневна соба Европски стил луксузни ретро jade Лустерот бесплатен

DEN 17184.00
 

Тековен
Количина на стоки


Увозни давачки и даноци, придонеси и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие се купувачот одговорност. Pls проверете кај вашиот сопствен канцеларија за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да ги купите. Ние би можеле да се пријават на пониска вредност да ви помогне да се избегнат некои даноци по вашето барање. Прием на проблем Прво, ве молиме имајте на ум дека пакувањето е здрав, доколку постои каква било штета предизвикана со грубо express, ве молиме барањето да превозот компанија, и во рок од 24 часа тврдењето број на нас, тогаш ние може да се справи и да се провери за вас, било какви проблеми може да се спаси, но не спор, ви благодариме! Ние се трудиме да ги одржуваме нашите клиенти задоволни. Но, постојат нешта што не може да се контролира, како поштарот ставање вашиот пакет на дожд. Pls НЕ се отвори расправа, или напишете лошо или неутрален преглед директно, без било да се јавите. Имате нашите зборови тука : Сите проблеми може да бидат решени од страна на добра комуникација, се надеваме дека сите наши клиентот може да задоволни со нашите производи и услуги. Ако имате било какви проблеми околу нашите производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас прв и ние ќе ви даде совршено решение.

Други карактеристики

Абажур Боја:
3 глава 5 глава 6 глави
Тип На Објект:
Лустери
Заврши:
Железо
сертификација:
CE,FCC,CCC
Извор На Енергија:
AC
Стил:
Традиционалната
Тело Материјал:
Железо
Број На Модел На:
SFDG45
Бренд Име:
Orcinus orca
База Тип:
E14
Е dimmable:
No
Карактеристики:
цинк легура лустерот
Гаранција:
2 година
Напон:
110-240V
Инсталација Тип:
Semiflush Планината
Сенка Тип:
Обоено стакло
Сенка Ветер:
Up
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Е Светилки Вклучени:
No

Најдобри понуди