Meetcute Нови Силикони Цртан Филм Бебе Анти-Комарец Хривнија За Деца Отворено Животни Нараквици & Алки Wristband

Meetcute Нови Силикони Цртан Филм Бебе Анти-Комарец Хривнија За Деца Отворено Животни Нараквици & Алки Wristband

DEN 84.00
DEN 95.04
 

Тековен
Количина на стоки


**Драги пријатели, Добредојдовте во мојата продавница!!
Ако вашиот објект не пристигнат на време, или имате било какви проблеми околу објектот. Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт со мене прво, јас ќе се обидам мојата најдобра реши да им помогне тоа ПОБРЗО! Ве молиме не го напушти неутрални или негативни повратни информации до нас пред да се поврзеш ми го реши проблемот.
Многу ви благодариме за вашето внимание и да купите**
Опис :
100% Сосема нов и висок квалитет
Заштита на животната средина силикони долга-трајни, анти-комарец хривнија
Природни растителни етерични масла, може да се weared безбедно
Четири kawaii цртан филм тип, Децата ќе го сакам него толку многу
Материјал : Меки Силиконски
Пакет : OPP Вреќа
Големина : 22cm
Пакет се вклучени :
1 PC Силикони Хривнија

Други карактеристики

Должина:
22cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Канал поставување
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Затворач Тип:
Бисер-clasps
Стил:
Повик/Спортски
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
tfl021fw71025
Обликотшема:
Животните
Бренд Име:
Meetcute
Метали Тип:
Никој
Материјал:
Силикони
Пол:
Унисекс
Функција:
заштита од радијација
Тип:
Желки, Мали риби, рак, морска ѕвезда
Должина:
22cm
Тежина:
28g

Најдобри понуди