Нови Пристигнување Батеријата Првенство Овлажнител 500MA Diffuser Магла Создателот За Домашна Канцеларија Автомобил 300ML Голем Капацитет Fogger

Нови Пристигнување Батеријата Првенство Овлажнител 500MA Diffuser Магла Создателот За Домашна Канцеларија Автомобил

DEN 756.00
DEN 795.84
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

сертификација:
CE,АДС,CB,RoHS
Функција:
Негативните јони
Контрола На Влажноста На Воздухот:
Humidistat
Humidification Метод:
Магла Празнење
Тип:
Evaporative Овлажнител
Примена:
11-20㎡
Метод На Работа:
Тастатура Тип
Инсталација:
USB
Бучава:
Времето на пазарот:
2017
Моќност Тип:
USB
Употреба:
Автомобил Полнач
Класификација:
Humidification
Слаб Излез (литри / ден):
30ml/h
Број На Модел На:
ЈС-04
Вода-недостиг на Моќ-исклучување на Заштита:
Yes
Humidifying Капацитет:
30ml/h
Капацитет:
Обликот:
Цртан филм
Времето Функција:
No
Магла Штекер Количина:
еден
Напон (V):
3.7 V
Моќност (W):
0.74 W

Најдобри понуди