Обичај Срцето Фото Шарм Со Одговара Хривнија Кристал Монистра Жените Мода Накит

Обичај Срцето Фото Шарм Со Одговара Хривнија Кристал Монистра Жените Мода Накит

DEN 1183.00
DEN 1391.52
 

Тековен
Количина на стоки


Носете слика дека има спомени ќе ги негува со Sterling Silver Срцето Фото Шарм. Вашата слика Шарм ќе биде вашиот омилен парче на накит како што тоа е еден од еден вид, прилагодено парче направен само за вас.
Материјал : 925 Sterling Silver
Шарм Големина : 1.1*1.05 CM(0.72*1.08 ИНЧИ)
Дебелина : 8.5 MM(0.16*0.16 ИНЧИ)
ПРЕВОЗОТ :
Овозможи 3-7 дена за производство.
Време на испорака во зависност од тоа каде се наоѓате :
DHL Време на Испорака : 4-7 Дена
==============
Затоа ние строго се придржуваат до следната политика :
*Секоја корекција или престанок на вашата цел мора да се побара во рок од 24 часа од купување, со цел да не се направат никакви дополнителни трошоци или таксата за откажување.
*После 24 часа, било корекции ќе бара дополнителни 40% такса пред работа е завршена и сите откажувањето ќе резултира со 40% такса пожали од вашата последна наплата.
==============
Од страна на ставање на ред со нас, вие се согласувате со овие услови.

Други карактеристики

Бренд Име:
AILIN
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Унисекс
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Број На Модел На:
BC32
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
шарм
Материјал:
925 Sterling silver
Материјал:
925 Sterling silver
шарм големина:
1.1*1.05 CM(0.72*1.08 ИНЧИ)
Дебелина:
8.5 MM(0.16*0.16 ИНЧИ)

Најдобри понуди