GARAS Магнетни Кабел За Iphone/Micro USB Тип C Кабел Адаптер 3in1 Брз Полнач за Мобилен Телефон Кабли За Типот C/Micro USB Кабел

GARAS Магнетни Кабел За Iphone/Micro USB Тип C Кабел Адаптер 3in1 Брз Полнач за Мобилен Телефон Кабли За Типот

DEN 288.00
DEN 383.52
 

Тековен
Количина на стоки


GARAS Магнетни Кабел За Iphone/Micro USB Тип C Кабел Адаптер 3in1 Брз Полнач за Мобилен Телефон Кабли За Типот C/Micro USB Кабел
магнетни кабел+магнетни приклучок адаптер сите во еден
еден кабел 3plug адаптер(|ightning/micro usb/usb тип c) поддршка во 99% од electionic опрема за полнење и синхронизација на податоци
за продажба на мало кутија:мало кутија поради различни пакување серии,предмет на реалните испорака↓

Други карактеристики

Должина:
1m with retail box
Компатибилен Бренд:
HTC,Panasonic,Samsung,SONY,LG,Apple iphone телефони,Nokia,Blackberry,Toshiba,Motorola,Дланка
Тип:
Сите-Во-Едно
Карактеристики:
Реверзибилна,2 во 1,3 во 1,Магнетни
Има Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
GARAS

Најдобри понуди