Мотоцикл Алуминиум Нога Штипки За Хонда VFR 800 Fi-1 01 Fi-W/Fi-X 98-99 Fi-Y 00 Гума подложка за нозе Педали FootPegs

Мотоцикл Алуминиум Нога Штипки За Хонда VFR 800 Fi-1 01 Fi-W/Fi-X 98-99 Fi-Y 00 Гума подложка за нозе Педали

DEN 589.00
DEN 685.44
 

Тековен
Количина на стоки


Функција : 100% Сосема Нов Материјал : Алуминиум Пакет : 1 пар footrests Висока класа квалитет и многу трајни Добра Работна Состојба и Лесно да се Инсталира
Ве молиме Осигурајте се дека Вашиот Мотор е во нашите компатибилност.
Ве Молиме Да Се Осигурате Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред Наддавање.
Своите стилски дизајн е совршен за декорација на вашиот мотоцикл и лесно да се инсталира.
Пакетот Вклучува :
1 пар footrests
Ако имате било какви проблеми или прашања за време на купувањето, ве молиме да се чувствуваат слободни да побарате на онлајн служат на персоналот ,исто така, Можете да оставите порака за нас, ако никој не тука со оглед на временската разлика .
Во моментов, Ние го прифаќаме плаќање со користење на Visa, Master Card, Маестро дебитна картичка, QIWI, Web Money, Boleto, Western Union, и Банкарски трансфер.
Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Aliexpress подоцна.
1. Вашите производи ќе бидат објавени во рок од 3 работни дена по извршената уплата. (Ние ќе ве информираме преку е-маил ако одлагање да се случи поради одмор настани.) 2. Ве молиме пополнете вашата целосна адреса за испорака со контакт телефонски број, особено руската купувачи, ве молиме потврдете го вашето име и презиме. 3. Ве молиме да забележите ние ќе не одговара за царински давачки, таму може да има царински давачки поради некоја земја е царинската политика. Откако тоа се случи, ве молиме да се направи царинење на себе. 4. За било какви други проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.
1. Ве молиме проверете ги пакет и производ внимателно.
2. Било какви проблеми во однос на производите/ не е примен, ве молиме контактирајте со нас во времето од трговија со датотеки, пораки или e-mail.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Нога Почива
Име На Модел:
За Хонда VFR 800 Fi-1 01 Fi-W/Fi-X 98-99 Fi-Y 00
Бренд Име:
MOCOFAIRINGS
Материјал Тип:
Алуминиум + Гума
Објектот Тежина:
0.5kg

Најдобри понуди