Мини Странични Секачи се Намали Линија Клешти 125mm Дијагонала Beading Кабел Жица Страна Вертикален Носот Клешти Комунални Клешти Алатка

Мини Странични Секачи се Намали Линија Клешти 125mm Дијагонала Beading Кабел Жица Страна Вертикален Носот Клешти

DEN 252.48
 

Тековен
Количина на стоки


Мини Странични Секачи се Намали Линија Клешти 125mm Дијагонала Beading Кабел Жица Страна Вертикален Носот Клешти Комунални Клешти Алатка
Опис : 100% Сосема нов и висок квалитет! Одлична сечење капацитет и издржливост. На работ сте полни се сече и се препорачува за сечење, соголување бакар и меко олово жици. Повеќето-идеално за работа во прецизни коло. Мазните лизгави изолација со пролетта за долго confortable работа. Квалитет, висока калено нерѓосувачки stell изградба. Опис : Примена : Мулти Функционален Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Тип : Машина Plier алатка за Сечење капацитет : Пластични, Бакарна жица,2.0 м Справи со peritoneum : Црвен ПВЦ натопена се справи со Внимание: 1. Алатката може да има прашина или изглед мали дефект,тоа не влијае на функцијата. 2. Големина ние мери може да се 1~3мм грешка,ве молиме бидете сигурни дека не им е грижа. 3. Цената Не вклучува данок. 4. Ние секогаш ја прогласи / напише вистинската вредност на Царинската управа.Ако сакате да ја прогласи ниска вредност за да се избегне данок,ве молиме оставете порака кога ќе се направи ред,ви благодарам!

Други карактеристики

Тип:
Мини Клешти
Бренд Име:
kaisi
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
PL-725 Клешти
Plier Стил:
Јапонски
Се Справи Со Стил:
Свиткана
Примена:
Сечење
Карактеристики:
Мултифункционален
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
Дијагонала Клешти,Јаглероден Челик Алатки
Употреба:
Прецизно сечење / средување на работа
Рака Алатки:
Алатка клешти, Дијагонала Клешти, Жица stripper
Примена:
Сечење
dropship:
Поддршка
Карактеристики:
Мобилни телефони,Таблети,PC Repair Работа
Функција:
топ машина
Примена 1:
Жица Stripper
Атрибути:
Сечење Страна Snips Флеш Клешти Рака Алатки
Целосна Должина:
125mm (mm)

Најдобри понуди