За Фолксваген Ау-ди водечки модул 4H0 941 329,4H0941329

За Фолксваген Ау-ди водечки модул 4H0 941 329,4H0941329

DEN 1824.00
 

Тековен
Количина на стоки


Објектот спецификите
Бренд Име : gzwabo
Предмет Тип : светлосни извори
Извор на светлина : xenon
Големина : стандард големина
Напон : 12 V Wattage : 35 W
Состојба : користено
OE БР. : 4 H0941329
Место на Потекло : Guangdong,Кина
Вашиот дел број мора да биде исто како и " 4 H0 941 329 "
Ако бројот на вашиот модул е малку поинаква, тоа нема да работи.
Со Цел да се избегне добивање на погрешни објектот,ве Молиме проверете ја вашата точка да бидете сигурни дека ова е точно единица за вашата потреба. ако сте сигурни ве молиме контактирајте со нас.
Пакување&Испорака
Пакување Детали : картон или да ги следат потребите на клиентите
Време на испорака : 5~7 дена по плаќање
Нашите Услуги
Ние мислиме дека најважните три нешта се : 1.квалитет;2. по-продажбата на услугата;3.искреност.
Ако сте заинтересирани во нашите производи,ве молиме контактирајте со нас, без никакво двоумење, ние ќе про-
врски, за да обезбедат најдобра услуга.Добредојдовте вашето барање.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Баласт
Бренд Име:
topmomota
Име На Модел:
4H0941329

Најдобри понуди