3/4/5/6mm Awl Дрво се Справи со Кожа Занает Rhombus Кожа Крои Шиење Reaming Домаќинство Leathercraft DIY Алатки FP8

3/4/5/6mm Awl Дрво се Справи со Кожа Занает Rhombus Кожа Крои Шиење Reaming Домаќинство Leathercraft DIY Алатки

DEN 168.00
DEN 183.36
 

Тековен
Количина на стоки

Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници (вклучени во недела). Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Но треба плати дополнителни превозот надомест. Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори.
1 x Rhombus Awl
Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO). Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. (GMT+8) од понеделник до сабота . Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратните информации, ние ќе го решат проблемот веднаш, ви благодариме! Ве молиме да ни Порака од 9 : 00 часот. Видете подолу за време на испорака за собирање на квантитативни податоци :
Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. севкупниот квалитет е остар.Повеќето пакети може да се примени во 20 работни дена (4 недели).3/4/5/6mm Awl Дрво се Справи со Кожа Занает Rhombus Кожа Крои Шиење Reaming Домаќинство Leathercraft DIY Алатки FP8
Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет !
Тип : Rhombus Awl
Материјал : Буковата + Челик
Големина : 3/4/5/6mm
Професионални rhombus awl за кожа занает diy. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас.
На awl материјал е увезени челик. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад.

Други карактеристики

Бренд Име:
Stookits

Најдобри понуди