78L05 TL431A 2N4401 2N4403 2N5401 2N5551 2N3904 2N3906 ДА-92 10pcs за еден објект 80pcs вкупно-92 Транзистори за полнење

78L05 TL431A 2N4401 2N4403 2N5401 2N5551 2N3904 2N3906 ДА-92 10pcs за еден објект 80pcs вкупно-92 Транзистори

DEN 84.00
DEN 93.12
 

Тековен
Количина на стоки


78 L05 TL431 A 2 N4401 2 N4403 2 N5401 2 N5551 2 N3904 2 N3906 ДА-92 10pcs за еден објект 80pcs вкупно-92 Транзистори за полнење
78 L05 ДА-92 10pcs TL431 A ДА-92 10pcs 2 N4401 ДА-92 10pcs 2 N4403 ДА-92 10pcs 2 N5401 ДА-92 10pcs 2 N5551 ДА-92 10pcs 2 N3904 ДА-92 10pcs 2 N3906 ДА-92 10pcs
Добредојдовте на нашата Продавница
Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас
Зошто директно се избере нас : 1. Сите производи за продажба се во парк,ние можеме да брод во рок од 2 работни дена. 2. Имаме многу различни видови на стока (сите во една продавница) И повеќе е важно ,ќе се добие најниска цена со висок qanlity. Превозот И Плаќање 1. ние можеме да брод на објекти за целиот свет.и сме биле испратени до многу земји, на пример : Itlay,Шпанија,Франција,Иран и така натаму. 1. Shiping такса е евтин ,ние можеме да брод од DHL,UPS-от,ТНТ ,EMS ,Кина Пост Воздух Mail . 2. Плаќањето е сигурно и лесно, вие може да ме плаќаат за онлајн употреба кредитна картичка(VISA или Mastercard ) или други Политика на Враќање на Нашите Ви Гарантира Задоволство е нашите #1 Целта! 100% гаранција за квалитет! Тоа е нашата заложба да бидете сигурни дека сте 100% задоволни со вас да купите

Други карактеристики

Тип:
Регулатор На Напон
Број На Модел На:
78L05
Температурата На Работа:
Стандард
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Бренд Име:
YANXINLIANG
Моќ Дисипација:
Стандард
Напон:
Стандард
Состојба:
Нови

Најдобри понуди