OkeyTech за Мерцедес Бенц C E Класа на Паметни Автомобил Копче Школка 2 Копче на Далечинскиот Покрие Случај Replcement Фоб Неисечени Празно Сечилото Копчето Insert

OkeyTech за Мерцедес Бенц C E Класа на Паметни Автомобил Копче Школка 2 Копче на Далечинскиот Покрие Случај

DEN 509.00
DEN 678.24
 

Тековен
Количина на стоки


Okey Tech за Мерцедес Бенц C E Класа на Паметни Автомобил Копче Школка 2 Копче на Далечинскиот Покрие Случај Replcement Фоб Неисечени Празно Сечилото Insert Key Опис 1.Пластичните делови се собраа без празнини, која е поврзана со сплит линија и изгледа многу совршен. 2.Капакот е изработен од ABS материјал, површината со висока цврстина, добра хемиска отпорност, топлина и на корозија и на влијанието на сила. 3.Не постои никаква флеш брус на капакот, површината е многу рамен и убав. 4.Клучот сечилото е направен од бакар и обработени од страна на вакуум топлина. Станува се повеќе еластични и лесно да го исечете. 5.Ние произведуваме со висока прецизност фреза и големината е многу прецизна. 6.Не рециклирање на материјалот. 7.Сечилото нема да рѓа и нула страна, севкупниот изглед благородна . Важна Напомена : 1.Овој објект не е далечен,тоа е само еден далечински копче школка случај замена. 2.НЕМА внатрешни работи (remote/електроника/transponder чип)единица внатре. 3.Ве молиме проверете ги вашите клучни изгледа исто како во нашиот производ сликата погоре пред да ја купите.
Нашата Предност 1.Добра количина.
2.Испраќање во рок од 24 часа.
3.На адекватни.
4.Добра услуга.
5.Трговија на големо и retai.
Детали Слика

Други карактеристики

Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Осветленост Дел Број:
За Мерцедес Бенц Копче
Материјал Тип:
За Мерцедес Бенц Копче
Прилагодување:
Yes
Другиот Дел Број:
За Мерцедес Бенц Копче
Производителот Дел Број:
За Мерцедес Бенц Копче
R/C Функција:
без
Бренд Име:
OkeyTech
боја:
МБ-KS35+KS44 Црна
Објектот:
за мерцедес бенц
ОДГОВАРА ЗА:
за Мерцедес Бенц C E Класа
Карактеристики:
замена на копчето школка
Копчиња:
2 Копчиња
Погоден за:
за Мерцедес Бенц C E Класа
сечилото:
Неисечени сечилото
копчето авто:
За Мерцедес Бенц Копче
логото:
No
Име:
за Мерцедес Бен Smart Key

Најдобри понуди