10g Мошус Вкус Додаток на Крап Риболов Groundbait Вкусови Риболов Мамка за Правење

10g Мошус Вкус Додаток на Крап Риболов Groundbait Вкусови Риболов Мамка за Правење

DEN 52.00
DEN 54.72
 

Тековен
Количина на стоки

56" Боја : Црвена,како слики прикажани Количина : 1 Торба Забелешка : 1. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 Кеса x риболов Мошус (Без мало пакет) Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Е производ исто како и фотографии? Да, сите фотографии се реални. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.Дали постои следење на Број за мојот објект? Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Со користење на Совети : 10g се меша со 500g основните мамка, или растворлив во 120ml Етанол како спреј Спецификација : Тежина : 10g Димензии : стан. Која големина може да се вклопи во мене? Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат. Земавме овие фотографии од самите себе.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ). Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Можете да ја прогласи пониска вредност? Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери).

Други карактеристики

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Број На Модел На:
Риболов Мамка За Правење
Бренд Име:
Toply
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Платика Мамка

Најдобри понуди