Новиот автомобил виси украси додатоци DIY рачно изработени материјали античките правец виси парчиња скок коса орнаменти класичната згрутчувањето

Новиот автомобил виси украси додатоци DIY рачно изработени материјали античките правец виси парчиња скок коса

DEN 182.40
 

Тековен
Количина на стоки


Оваа цена се само за оваа точка, pls види "За Предметот" Информации, Ако имате различни барање, ние ќе ви понудат повторно, имаме најдобра цена и квалитет во споредба со другите продавачи . Предмет : нов автомобил виси украси додатоци DIY рачно изработени материјали античките правец виси парчиња скок коса орнаменти класичната згрутчување Димензии : Должина 16cm, ширина 13mm Пакување : Пластични кеси. Употреба : Облека/Чевли/Торби/Капи/Играчки/Подароци и слично. Не постојат MOQ за било купувачи, но Ако цел повеќе, цената е поевтино. Во gernal, бесплатен превозот начин е Кина Пост Воздух Mail, таа ги зема околу 15-25 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции. Ако плаќањето се повеќе од $150 , ние ќе се размислува за DHL/Федекс/UPS/EMS за вас. Ако им треба итно да, можете да изберете DHL/Федекс/UPS/EMS, но треба да ги плати Некои времиња, ние може да се направи грешка, испратите погрешни нарачка до вас. Pls не грижете се за тоа, вие само треба да контактирате со нас, ние повторно ќе се испрати слободни нарачка до вас, и ние ќе appreicate вас. Ние може да ги прифати ред со вашето лого или дизајн, вие само треба да ни кажете вашата детална барање или можете да ги испратите на СЛИКАТА за/PDF/AI/ПСД/CDR да ме преку е-маил. Можеме да го прифатиме секое плаќање начин, како Paypal и сл.

Други карактеристики

Употреба:
Дома Текстил,Декоративни,Да Се Видиме,Завеса,Облека
Тип:
Клучни Tassel
Материјал:
100% Rayon
Број На Модел На:
1604

Најдобри понуди