Обичај Постер На Ѕид Уметност Платно Постери Расадник Цитат Отпечатоци Сликарство Ѕид Слики Деца Бебе Соба Декорација Модерна Дома Декор

Обичај Постер На Ѕид Уметност Платно Постери Расадник Цитат Отпечатоци Сликарство Ѕид Слики Деца Бебе Соба

DEN 196.00
DEN 268.32
 

Тековен
Количина на стоки


- Ова е клиент постер,можете да го испратите вашето име и за нас да се замени името на постер,бојата на писмото може да се промени, исто така;
- Постер е отпечатена на Платно што е еден вид на најдобриот материјал за постер,тоа е густа,storng,водоотпорен,постер има живописни бои и нема да исчезнат.Тоа е идеален за дома декор,детска спална соба декорација,дневна соба украс,подарок.
- Постер ќе дојде без граница,ако треба ,ве молиме потврдете го со нас пред купување.
Имајте на ум : Тоа е постер само,дрвена рамка не е вклучена.
Сите пакетот ќе биде транспортирана со следење на Број во 1~2 работни дена(Краток ракување со времето и бесплатен превозот) , e Packet и Кина пост воздух пошта е нашата стандардна услуга,ве молиме контактирајте со нас ако сакате experss испорака.
Answer : ___________________________ Note :
- Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно или целосно пред да одржи ред;
- Се очекува испорака од ќе бидат погодени од страна на царинската управа, времето итн., понекогаш тоа може да потрае малку подолго време за да го добиете пакет,ве молиме контактирајте со нас да се прошири вашата цел заштита на времето;
100% Задоволството е загарантирано . Сите наши слики со висока дефиниција верзија на , ве молиме слободно да контактирате со нас, доколку постои било каков квалитет прашање , објектот не доби итн., наплата или замена е прифатливо.Ве молиме не го остави негативни повратни информации пред да контакт.

Други карактеристики

Големина (Инчен):
13x18cm Без Рамка, A4 21x30cm Без Рамка, 30x40cm Без Рамка, 40x50cm Без Рамка, 50x70cm Без Рамка, 60x80cm Без Рамка, 20x25cm Без Рамка, 15x20cm Без Рамка, 70x100cm Без Рамка, A3 30x42cm Без Рамка
Бренд Име:
NICOLESHENTING
Тип:
Платно Printings
Предмети:
Цртан филм
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
платно постер
Обликот:
Вертикален Правоаголник
оригиналниот:
No
нордиските стил:
сликите за дневна соба ѕид
Постер и Отпечатоци:
подарок
платно печатење:
обичај постер
минималистички постери:
Дома Декор
Спална Соба Декорација:
платно постер

Најдобри понуди