Црна Секси Латекс Врвот на Резервоарот Кошула Со Залепени Гради Патент Во Задниот Гума Undershirts Врвот Singlet YF-0026

Црна Секси Латекс Врвот на Резервоарот Кошула Со Залепени Гради Патент Во Задниот Гума Undershirts Врвот Singlet

DEN 3276.48
 

Тековен
Количина на стоки

Вода и висока влажност ќе ги уништи и бојата на латекс. Метал, вклучувајќи и пени итн.
Ја користите вашата рака да се префрлат на латекс и постепено shift додека облека е во место, правилно и ќе се чувствуваат удобно.
Латекс нега
Ако сакате да уживате во вашиот латекс облека за долго време, а потоа на нејзините витални за да се грижи за тоа!
Во Принцип
1. Сончевата светлина ќе предизвика промена на бојата! Не го изложувајте латекс за подолг временски период во сончева светлина. Никотинот ќе дамка на латекс. Наместо грабање латекс материјал се со вашите прсти, со што се зголемува веројатноста за напуштање прст indentations
или предизвикувајќи штета на вашиот облека, го користите вашиот цела рака да се повлече на облека. 100% се рачно изработени
5. Екстремната топлина ќе се топи на латекс. чувајте го подалеку.
Блузи со копчиња, ве молиме копчето оние сите до кога ќе се откажам вашата облека!
Полски латекс облека или во прав лесно пред зачувување, за да се спречи облека држат до себе.
Бидете внимателни со светлина бои, бела и транспарентна, ние ви препорачуваме да имаат виси во облека торба итн. Кожа, исто така може да ја оштети и ослабуваат вашиот латекс. Пот ќе ги оштети во долгорочни вашиот латекс! чувајте го на чиста. (Радијатори, свеќи и сл. Дебелина : 0.,
обоени латекс ќе боја на тие бои кога тоа е виси блиску еден до друг. Toremove вашата облека, го следат истиот се повлече и промена метод да се отстрани garmentswith грижа. Домаќинство масла, машински масла и greases може да предизвика сериозна штета на вашиот латекс облека, чувајте го подалеку.
Потоа исплакнете го добро со свежа вода, така што нема шампон останува!
Потоа го стави на дрвена или пластична закачалка и нека се исуши, внатре и надвор!
Складирање латекс
Суво и Темно! Чувајте ги надвор од сончева светлина!
Нека вашиот латекс сува навистина добар откако ќе се исчистат, а потоа или да блесне со вода врз основа силиконското масло
или да му даде некои talcum на внатрешноста. Со залепени гради
3.
Корисниците Кои Видени Оваа Точка Исто Така, Видени
Опис
1. Да имаат трпение, и се користи бебе во прав великодушно на внатрешноста на вашата облека.

Други карактеристики

Извор:
Женски XS, Женски S, Женски M, Женски L, Женски XL, Женски XXL
Посебни Употреба:
Носии
Бренд Име:
ФЕНСИ ЛАТЕКС ДИЗАЈН
Пол:
Жените
Број На Модел На:
YF-0026
Тип На Објект:
Блузи
Компоненти:
Врвот
Извор Тип:
празник
Знаци:
латекс кејп гума јакна облека
Материјал:
латекс кошула гума врвот
Големина:
0.4 mm латекс лист
боја:
Црна

Најдобри понуди