Бебе Девојки Долг Ракав Руно Имитација Бисери Лак Pullover Јакна Деца Outerwear Грб Есен Зима Бебе Девојки Облека

Бебе Девојки Долг Ракав Руно Имитација Бисери Лак Pullover Јакна Деца Outerwear Грб Есен Зима Бебе Девојки

DEN 694.00
DEN 730.08
 

Тековен
Количина на стоки

Големина (CM) Фустан должина Биста *2 Raglan ракав Препорачува возраст 6-9 M 35 31*2 37 0-6 месеци од 10-12 M 38 33*2 39 6-12 месеци 13-18 МИЛИОНИ 41 35*2 41 12-24 месеци 19-24 M 43 37*2 44 24-36 месеци

Други карактеристики

Дете НИ Големина:
6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Бренд Име:
NGMZT
Материјал:
Памук
Стил:
Моден
Ткаенина Тип:
Worsted
Пол:
Бебе Девојки
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал Состав:
Памук
Број На Модел На:
45634534
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Одговара на возраста:
Доенчињата и малите деца (1~3 години)
Боја:
бела, црвена, розова
Производот Категорија:
Детско палто / Јакна / грб
Применливи пол:
Женски
Висина:
70CM,80СМ,90CM,100CM
Маскирани Капа:
Не Маскирани Капа
Сезоната:
Зима

Најдобри понуди