5Pairs AC/DC Моќ Конектор, Машки Приклучок+Женски Џек Приклучок во Собата 3 Пина 250V 10A DC/AC Напојување Wire Конектор БОГАТА ТЕХНИКА

5Pairs AC/DC Моќ Конектор, Машки Приклучок+Женски Џек Приклучок во Собата 3 Пина 250V 10A DC/AC Напојување

DEN 456.00
DEN 651.36
 

Тековен
Количина на стоки


5 Парови AC/DC Моќ Конектор, Машки Приклучок+Женски Џек Приклучок во Собата 3 Пина 250 V 10 A DC/AC Напојување Wire Конектор БОГАТА ТЕХНИКА трговија на Големо
AC/DC 250 V/10 A Напојување Машки + Женски Конектор Црна Боја Пластични, 3 Pin терминали 1 Пар=1pcs DC Машки Приклучок +1pcs DC Женски Џек Приклучок Нето Тежина : 24.7 g/пар Пакување : Висок Квалитет на ПП Торба Пакет се Вклучени : 5 Пара/10pcs Конектор на кабел, Кликнете на овој линк за 50 Пара/многу : ************************************************************************************************* За компанијата Богата Техника(хонг конг) Group Co.,Ltd. е професионална производителот за RF коаксијален конектори, кабли и компоненти, како што се аудио и видео приклучоци. Нашите производи вклучуваат РКА, XLR,Speakon/Powercon,DIN,AV Balun,Банана Приклучок,Обврзувачки Пост Терминали и RF Конектори вклучувајќи SMA , SMB , SMC , BNC , L9 , L27 , L29 . N-тип, MCX , TNC , MMCX , C3 , C4 , C6 , FME , како и други аудио-видео конектори, кабелска телевизија и различни plug-in периферна опрема , како што се авијација 4,6,8,10,12,16,20,25,30 главата. Разновидност на високо-фреквентни кабли 50 - (1, 1.5, 3, 5 ,7, 9), 75 - (3,5,7,9,12)1/2 кабли 213,214,223,7/8 ,и така натаму. Производи се широко се користи во воени системи,комуникации и инструментација индустрии. Добредојдовте на нови клиенти и старите пријатели дојде да се преговара и да се воспостави деловни односи.
Кликнете на овој линк за 5 Пара/многу :

Други карактеристики

Број На Модел На:
LRTC61A3200
Бренд Име:
R
Име На Модел:
DC Моќност Конектори Машки+Женски во Собата
dc адаптер:
DC Адаптер за Напојување
Номинална моќност:
250V,10A
статус:
100% Сосема Нов и Висок Квалитет,во Парк
DC Моќност Конектори:
3 pin моќ конектор
AC/DC Моќност Socket:
DC/AC Power Plug
DC Машки Приклучок+DC Женски Џек Socket:
Моќ Конектор во 1 Сет

Најдобри понуди